CR01200J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01200J
JLCPCB Part #
C4153061
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS