CR011R30F
MFR.Part #
CR011R30F
JLCPCB Part #
C6156266
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS