CR011R1J
MFR.Part #
CR011R1J
JLCPCB Part #
C3991091
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS