CR011R10F
MFR.Part #
CR011R10F
JLCPCB Part #
C7115696
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS