CR01184J
MFR.Part #
CR01184J
JLCPCB Part #
C4153065
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS