CR01181J
MFR.Part #
CR01181J
JLCPCB Part #
C4153069
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS