CR01162J
MFR.Part #
CR01162J
JLCPCB Part #
C4153080
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS