CR01160J
MFR.Part #
CR01160J
JLCPCB Part #
C4254361
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS