CR01114J
MFR.Part #
CR01114J
JLCPCB Part #
C4254325
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS