CR01110J
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR01110J
JLCPCB Part #
C3977194
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS