CR011002F
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
CR011002F
JLCPCB Part #
C4011985
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS