5.0SMDJ24A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ24A
JLCPCB Part #
C3720552
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 129A 24V 26.7V 38.9V 5kW 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS