5.0SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C3720961
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 141A 22V 24.4V 35.5V 5kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS