5.0SMDJ100A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ100A
JLCPCB Part #
C3718377
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 30.9A 5kW 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS