ZX-XH2.54-2PZZ-Y
MFR.Part #
ZX-XH2.54-2PZZ-Y
JLCPCB Part #
C22388684
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 5.75mm 7.5mm 7mm Copper alloy PA66 Through Hole Tin XH Yellow Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS