ZX-XH2.54-15PWZ
MFR.Part #
ZX-XH2.54-15PWZ
JLCPCB Part #
C22366176
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A 40mm 5.9mm 7.32mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White XH 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS