ZX-VH3.96-10PWZ-GW
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-VH3.96-10PWZ-GW
JLCPCB Part #
C42441582
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 1x10P 250V 3.96mm 39.6mm 7A 8.6mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH maize-yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS