ZX-VH3.96-2PZZ
MFR.Part #
ZX-VH3.96-2PZZ
JLCPCB Part #
C7429660
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 3A 7.92mm 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS