ZX-QC44-3.5TT
MFR.Part #
ZX-QC44-3.5TT
JLCPCB Part #
C7470217
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
12V 3.5mm 4mm 4mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS