ZX-QC44-1.8TT
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-QC44-1.8TT
JLCPCB Part #
C7470213
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
1.8mm 12V 4mm 4mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS