ZX-PZ1.27-1-4PZZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-PZ1.27-1-4PZZ
JLCPCB Part #
C41370736
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x4P 2.3mm 3.9mm 4P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS