ZX-MX1.25-10PWZ
MFR.Part #
ZX-MX1.25-10PWZ
JLCPCB Part #
C19272391
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 14.4mm 1A 1x10P 3.3mm 4.6mm Beige Brass LCP PicoBlade(MX 1.25) Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS