ZX-5557-4.2-2-5PZZ
MFR.Part #
ZX-5557-4.2-2-5PZZ
JLCPCB Part #
C7541555
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10.15mm 10P 12.9mm 2 22.2mm 250V 2x5P 4.2mm 4.2mm 5 5A Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS