ZX-5557-4.2-2-5PWZ
MFR.Part #
ZX-5557-4.2-2-5PWZ
JLCPCB Part #
C7541567
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10P 12.9mm 2 22.2mm 250V 2x5P 4.2mm 4.2mm 5 5A 9.65mm Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent UL94V-2 弯插,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS