ZX-5557-4.2-2-12PZZ
Extended
Manufacturer
Megastar
MFR.Part #
ZX-5557-4.2-2-12PZZ
JLCPCB Part #
C7541562
Package
Plugin,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 10.15mm 12 12.9mm 2 24P 250V 2x12P 4.2mm 4.2mm 51.6mm 5A Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Through Hole Tin Transparent color UL94V-2 Plugin,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS