SLF65R380E7
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF65R380E7
JLCPCB Part #
C5119919
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 11A 15.5nC@10V 28W 380mΩ@10V 4.5V 628pF 650V TO-220F MOSFETs ROHS