SLF16N65S
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF16N65S
JLCPCB Part #
C556735
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.83nF 16A 35nC@10V 3V 5.5pF 670V TO-220F MOSFETs ROHS