SLF16N50C
Extended
Manufacturer
Maplesemi
MFR.Part #
SLF16N50C
JLCPCB Part #
C556732
Package
TO-220F-3
Description
1 N-channel 10pF 16A 2.3nF 305mΩ@10V 500V 52nC@10V 5V TO-220F-3 MOSFETs ROHS