EGT128M1VI20RR
MFR.Part #
EGT128M1VI20RR
JLCPCB Part #
C840250
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-45℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 1200uF 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS