TBW-08-197-10-GR-LF
Extended
Manufacturer
Major Power
MFR.Part #
TBW-08-197-10-GR-LF
JLCPCB Part #
C7399263
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10 10A 10P 250V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS