CMKD-1040A-6R8M
MFR.Part #
CMKD-1040A-6R8M
JLCPCB Part #
C373342
Package
SMD,11.5x10mm
Description
22mΩ 6.8uH 8.5A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS