CMKD-1040A-101M
MFR.Part #
CMKD-1040A-101M
JLCPCB Part #
C473893
Package
SMD,11.5x10mm
Description
100uH 2.2A 315mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS