CMKD-1040A-100M
Extended
Manufacturer
Magsonder
MFR.Part #
CMKD-1040A-100M
JLCPCB Part #
C473892
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10uH 27mΩ 7.8A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS