CMKD-0530A-1R5M
MFR.Part #
CMKD-0530A-1R5M
JLCPCB Part #
C373334
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
1.5uH 20mΩ 8.2A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS