CMKD-0530A-1R0M
MFR.Part #
CMKD-0530A-1R0M
JLCPCB Part #
C373332
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
13mΩ 1uH 8.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS