CMKD-0518A-1R0M
MFR.Part #
CMKD-0518A-1R0M
JLCPCB Part #
C473883
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
15mΩ 1uH 8A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS