CMKD-0420A-1R0M
Extended
Manufacturer
Magsonder
MFR.Part #
CMKD-0420A-1R0M
JLCPCB Part #
C373328
Package
SMD,4.4x4.2mm
Description
1uH 24mΩ 6A ±20% SMD,4.4x4.2mm Power Inductors ROHS