NR6045S330MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR6045S330MT
JLCPCB Part #
C28642368
Package
SMD,6x6mm
Description
1.6A 1.8A 158mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS