NR6045-2R2MTSX01
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR6045-2R2MTSX01
JLCPCB Part #
C22459307
Package
SMD,6x6mm
Description
2.2uH 23.92mΩ 5.5A 7.92A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS