NR5012S4R7MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
NR5012S4R7MT
JLCPCB Part #
C28642373
Package
SMD,5x5mm
Description
1.1A 1.9A 240mΩ 4.7uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS