FSA0620-4R7MT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
FSA0620-4R7MT
JLCPCB Part #
C28642342
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
3.5A 4.7uH 56mΩ 5A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS