AFE252012S3R3MBT
Extended
Manufacturer
Magnetsyc
MFR.Part #
AFE252012S3R3MBT
JLCPCB Part #
C22459323
Package
1008
Description
1.8A 2.7A 3.3uH 80mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS