MT9522WT-80BF5
MFR.Part #
MT9522WT-80BF5
JLCPCB Part #
C19673845
Package
SOP-16W
Description
-40℃~+150℃ 0.75mΩ 2.2us 250kHz 25mV/A 4.8kVrms 5V Support ±80A SOP-16W Current Sensors ROHS