WJ2EDGV-7.62-5P-14-00A
Extended
Manufacturer
Made in China
MFR.Part #
WJ2EDGV-7.62-5P-14-00A
JLCPCB Part #
C57561
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+130℃ 1 1x5P 300V 5 5P 7.62mm 8A Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS