SMRH5D18-100NT
Extended
Manufacturer
Made in China
MFR.Part #
SMRH5D18-100NT
JLCPCB Part #
C43471
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 10uH 124mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS