KL101M500L410A
Extended
Manufacturer
Made in China
MFR.Part #
KL101M500L410A
JLCPCB Part #
C111395
Package
Plugin,20x40mm
Description
100uF 10mm 20mm 41mm 5000hrs@105℃ 500V 插件,20x40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS