KH101M200I200A
Extended
Manufacturer
Made in China
MFR.Part #
KH101M200I200A
JLCPCB Part #
C111394
Package
Plugin,13x20mm
Description
10000hrs@105℃ 100uF 13mm 200V 20mm 5mm 插件,13x20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS