MWI1812UC100JST-HF
Extended
Manufacturer
MYX
MFR.Part #
MWI1812UC100JST-HF
JLCPCB Part #
C49241342
Package
1812
Description
10uH 15@50MHz 190mA 50MHz 7.7Ω Wire-wound chip inductor ±5% 1812 Inductors (SMD) ROHS