MWI1210UCR12JST-HF
MFR.Part #
MWI1210UCR12JST-HF
JLCPCB Part #
C48946699
Package
1210
Description
120nH 250mΩ 60@300MHz 800MHz 800mA Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS