MWI0805UC9N1JST-HF
MFR.Part #
MWI0805UC9N1JST-HF
JLCPCB Part #
C48946490
Description
100mΩ 4.3GHz 600mA 60@500MHz 9.1nH Wire-wound chip inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS